Росіяни з організації «ветеранів війни на Донбасі» вчили в Сербії дітей стріляти й закладати вибухівку

У Сербії виявлено “дитячий патріотичний табір”, де підлітків вчили користуватися зброєю і вибухівкою.

Заняття у таборі проводили, крім сербських “ветеранів”, члени російської організації “E.N.O.T. CORP”, яка об’єднує учасників війни на Донбасі й “волонтерів”, а головне завдання якої – постачання озброєним формуванням “ДНР/ЛНР” спорядження, амуніції, техніки.

Як пише один з провідних сербських журналів “НИН“, у таборі його кореспонденти побачили 44 дітей від 10 до 18 років. Їхніми інструкторами були сербські “ветерани воєн на теренах Югославії”, а також двоє росіян.

Дітей з Сербії і Чорногорії вчили стріляти з пістолета й гвинтівки, закладати й підривати вибухівку, читали лекції про історичну сербсько-російську дружбу.

За кожну похибку дітей карали 10 віджиманнями від землі.

У квітні цього року тридцятеро сербських дітей брало участь у подібному заході на території Росії. Там організатором була якраз “E.N.O.T. CORP”. Ця спільнота не раз відзначилася відверто неонацистськими заходами, а що ще гірше – підтримує збройний конфлікт на території іншої держави (мається на увазі війна на Донбасі), збираючи фінанси й передаючи бойовикам та росіянам з “ДНР/ЛНР” елементи спорядження, піротехніку, оптику, та інші товари подвійного призначення.

Вчора сербські ЗМІ оприлюднили цитату зі слів президента Сербії Александара Вучича, мовляв, нам такі табори не потрібні, зброя в руках – не те майбутнє, яке ми будуємо в Сербії. Одначе організатори “Златібора-2018” наголошують, що це перший і успішний досвід, тож будуть і наступні “таборування”.

Напишіть відгук